LUNA music - wydawnictwo muzyczne - fonografia, wydawnictwo, wytwórnia, niezależne wydawnictwo muzyczne płyty CD, płyty kompaktowe, kasety magnetofonowe, DVD, single, teledyski, gatunki muzyczne, rock, pop, klubowa muzyka, hip-hop, piosenka poetycka, piosenka aktorska, jazz, muzyka poważna, bajki, piosenki dla dzieci, elektroniczna muzyka, materiał muzyczny, steczkowska, kazik, staszewski, cave, nick, kurt, weill
Luna.pl
aktualnosci artysci multimedia #sklep tloczenie media zespoly prezent ofirmie kontakt praca
artyści
artyści
ACCESSORY TO ARMAGEDDON
Muzyka Accessory To Armageddon czerpie z brzmień Trip Hopu i Dark Ambientu, jednak nie jest stylistycznie zdefiniowana jedynie w obrębie tych gatunków.
Zesół powstał w 2012 roku i po niespełna roku wydał debiutanckie EP The 7th Floor. W 2015 roku zespół w nagrał materiał na drugi, tym razem długogrający album zatytułowany „Alterations”. Wydanie to 10 utworów w klimacie nieco odmiennym od znanego z pierwszego krążka. Utwory obfitują w brzmienia dark popu, darwave, ambientu i bardziej radykalnych odmian muzyki elektronicznej.


Skład planuje debiut sceniczny tuż po ukazaniu się „Alterations” i wystąpi w składzie:
Aleksandra Kleszczewnik – wokal
Paweł Cieśla – bass
Jarosław Wykurz – syntezatory
Marcin Maksymiec – instr. perkusyjne, elektronika.
Tomasz Mirosław – gitary

Płyta ukaże się 21 stycznia 2016 roku na platformach sprzedaży elektronicznej oraz w formie CD. Album w formie płytowej będzie zawierał kod do pobrania foto bootkletu zawierającego zdjęcia z sesji do „Alterations”
http://luna.pl/sklep/album/309


płytyCopyright © 2020 Luna Music Wszystkie prawa zastrzeżone
code: Arek'jach'Chodorowski