LUNA music - wydawnictwo muzyczne - fonografia, wydawnictwo, wytwórnia, niezależne wydawnictwo muzyczne płyty CD, płyty kompaktowe, kasety magnetofonowe, DVD, single, teledyski, gatunki muzyczne, rock, pop, klubowa muzyka, hip-hop, piosenka poetycka, piosenka aktorska, jazz, muzyka poważna, bajki, piosenki dla dzieci, elektroniczna muzyka, materiał muzyczny, steczkowska, kazik, staszewski, cave, nick, kurt, weill
Luna.pl
aktualnosci artysci multimedia #sklep tloczenie media zespoly prezent ofirmie kontakt praca
artyści
artyści
[DELETED]
Zespół [deleted] powstał w 2008 roku w Poznaniu. Na początku był to dwuosobowy projekt eksperymentujący z muzyką elektroniczną połączoną z brzmieniem gitar. Dziś [deleted] to zespół mający na koncie EPkę oraz ponad 150 zagranych koncertów. Każdy występ wzbogacony jest wizualizacjami.
[deleted] zagrało koncerty na żywo na antenie Radia PIK w Bydgoszczy i w Polskim Radiu „Czwórka” w Warszawie. Zespół nagrał utwór na wydaną przez Fabrykę Zespołów składankę zatytułowaną „Potrafimy Zwyciężać” na której muzycy regionu śpiewają o Powstaniu Wielkopolskim. Oprócz [deleted] na płycie można usłyszeć m.in. Luxtorpedę i Slums Attack. W sierpniu 2011 i 2012 roku zespół wystąpił dla kilkutysięcznej publiczności reprezentując Polskę na Usedom Rock Festival w Niemczech.

[deleted] jest laureatem kilku festiwali, a ważniejsze osiągnięcia zespołu to:

I miejsce w kategorii „rock” na „VII Festiwalu Form Muzycznych” we Wrocławiu
I miejsce na „Rock May Festival” 2011 w Skierniewicach
I miejsce na „Rock Style Festiwal” w Oleśnicy
III miejsce na Akademickim Przeglądzie Radia Afera w Poznaniu
Nagroda Publiczności i II miejsce na festiwalu „Młodzi mają Głos” w Czarnkowie

Debiutancka płyta zespołu ukaże się na początku 2013 roku. Album nagrywany był w Laronermma Studio pod okiem Jacka Chraplaka. Za mastering odpowiedzialny był Jacek Gawłowski z JGmasterlab. Na płycie będzie można usłyszeć się m.in. Tomka “Krzyżyka” Krzyżaniaka perkusistę zespołu Luxtorpeda.
http://www.deletedband.com/


płytyCopyright © 2020 Luna Music Wszystkie prawa zastrzeżone
code: Arek'jach'Chodorowski