LUNA music - wydawnictwo muzyczne - fonografia, wydawnictwo, wytwórnia, niezależne wydawnictwo muzyczne płyty CD, płyty kompaktowe, kasety magnetofonowe, DVD, single, teledyski, gatunki muzyczne, rock, pop, klubowa muzyka, hip-hop, piosenka poetycka, piosenka aktorska, jazz, muzyka poważna, bajki, piosenki dla dzieci, elektroniczna muzyka, materiał muzyczny, steczkowska, kazik, staszewski, cave, nick, kurt, weill
Luna.pl
aktualnosci artysci multimedia #sklep tloczenie media zespoly prezent ofirmie kontakt praca
artyści
artyści
Personel
Grupa powstała w 2010 r. z inicjatywy Krzysztofa Hubera – autora tekstów i muzyki oraz Mariusza Dziekana – pianisty aranżera.
Muzyka Personelu, to swobodna wycieczka po różnych stylach i gatunkach opatrzona treścią. Członkowie grupy są finalistami SFP w Krakowie i OPPA w Warszawie. Od początku działalności z powodzeniem występują zarówno w klubach, jak też na imprezach plenerowych na terenie kraju, a także na zapleczu „Restauracji Sia la la la la” cyklicznej imprezy kulturalnej organizowanej niegdyś przez TCK skupiającej w sobie zapędy twórcze różnej maści.
W marcu 2012 r. Personel wznowił działalność. Po pierwszym „Składzie kultury”, który odbył się w marcu 2012 r. w Piwnicach TCK muzycy weszli do studia i nagrali płytę, która mamy nadzieję lada moment znajdzie wydawcę i trafi do sklepów muzycznych. W ostatnim czasie zmianie uległ skład zespołu – na gitarze gra Damian Gwizd, a na basie Grzegorz Nosek.
Skład zespołu:
Krzysztof Huber – wokal
Mariusz „Mario” Dziekan – instrumenty klawiszowe
Sebastian Mnich – perkusja
Damian Gwizd – gitara
Grzegorz Nosek – bas
Marek Krupa – saksofon
http://www.youtube.com/watch?v=CFE88csv744


płytyCopyright © 2020 Luna Music Wszystkie prawa zastrzeżone
code: Arek'jach'Chodorowski