LUNA music - wydawnictwo muzyczne - fonografia, wydawnictwo, wytwórnia, niezależne wydawnictwo muzyczne płyty CD, płyty kompaktowe, kasety magnetofonowe, DVD, single, teledyski, gatunki muzyczne, rock, pop, klubowa muzyka, hip-hop, piosenka poetycka, piosenka aktorska, jazz, muzyka poważna, bajki, piosenki dla dzieci, elektroniczna muzyka, materiał muzyczny, steczkowska, kazik, staszewski, cave, nick, kurt, weill
Luna.pl
aktualnosci artysci multimedia #sklep tloczenie media zespoly prezent ofirmie kontakt praca
artyści
artyści
Roman Reed
Roman Reed, gitarzysta, kompozytor, tekściarz, przygodę ze sceną rozpoczął już w latach 90-ych, większość czasu spędził na drugim planie, szlifując na gitarze cudze riffy, tworząc muzykę, terminując i akompaniując tym, co na deskach sceny pierwsi w szeregu.
Zbierając dotychczasowe doświadczenia, osadzając we własnej wrażliwości i talencie, Reed nagrał zbiór piosenek, które są opowieścią o tym co w różnych sytuacjach życiowych przydarza się wielu z nas, to utwory o przygodzie, podróżach, rozstaniach, powrotach, czasem o przemyśleniach, zwykłych ludzkich radościach i rozterkach.
Piosenki Reed’a to niebanalny, tekst ubrany w przyjemną melodię, zbudowaną na bazie dźwięków gitar, których różnorodnym brzmieniem okraszony został niemalże każdy utwór. Na płycie znajdziemy tak żwawe i dynamiczne rytmy, jak również ballady i spokojne refleksyjne się dźwięki. Całość albumu to klasyczny pop, jednak ten z najwyższej półki, każda z piosenek z powodzeniem broni się jako odrębne muzyczne dzieło.
http://www.romanreed.pl/


płytyCopyright © 2020 Luna Music Wszystkie prawa zastrzeżone
code: Arek'jach'Chodorowski