LUNA music - wydawnictwo muzyczne - fonografia, wydawnictwo, wytwórnia, niezależne wydawnictwo muzyczne płyty CD, płyty kompaktowe, kasety magnetofonowe, DVD, single, teledyski, gatunki muzyczne, rock, pop, klubowa muzyka, hip-hop, piosenka poetycka, piosenka aktorska, jazz, muzyka poważna, bajki, piosenki dla dzieci, elektroniczna muzyka, materiał muzyczny, steczkowska, kazik, staszewski, cave, nick, kurt, weill
Luna.pl
aktualności
Dodano: 2017.01.18
3.03.2017 - PREMIERA NOWEJ PŁYTY MIKULSCY - TRUCO.
Truco – gra karciana, popularna w Ameryce Łacińskiej, zwłaszcza w Argentynie i Urugwaju.

Tik-tak - oddajemy w Wasze ręce i „uszy” płytę, którą chcielibyśmy podsumować i zamknąć pewien okres w naszym artystycznym życiu.

Tik-tak – jedyna nasza kompozycja na tej płycie mówiąca o nieubłaganym upływie czasu.
Tik-tak – w tej wiecznej pogoni i natłoku codziennych obowiązków trudno jest znaleźć choćby chwilę, aby zrobić coś dla siebie. Coś na czym Nam naprawdę zależy.

No i jeszcze ten czas, bezpowrotnie przeciekający przez palce.
W miarę jednak jego upływu, jedno możemy o sobie powiedzieć z pewnością: nie jesteśmy już „młodzi gniewni”… ale z biegiem czasu niewątpliwie wzrasta nasze obycie sceniczne i doświadczenie. Cokolwiek to znaczy!?

Tik-tak - to niepojęte, ale od ukazania się w 2000r. naszego pierwszego duetowego krążka minęło już ponad 15 lat. Nie byłoby jednak tego nagrania, gdyby nie to, co stało się 4 lata wcześniej, w bardzo udanym dla nas roku 1996. Pojechaliśmy wówczas na swój pierwszy, duży, duetowy konkurs do Przemyśla i ku naszemu zdumieniu wróciliśmy z niego ze statuetką św.Cecylii i możliwością nagrania płyty.

Tik-tak - wtedy to właśnie postanowiliśmy odłożyć „na chwilę” na bok nasze irracjonalne solowe zapędy i pogra trochę w duecie. I co? I zupełnie niepostrzeżenie przeleciało 20 lat.

Tik-tak - mamy więc swój mały jubileusz… Kwiaty, życzenia i stosowne datki przyjmujemy w dni powszednie w godzinach popołudniowych w pokoju nr 13 ( I piętro, schodami na lewo) lub ewentualnie bezpośrednio po koncertach. Do zobaczenia……
http://luna.pl/sklep/album/323

recenzjeCopyright © 2018 Luna Music Wszystkie prawa zastrzeżone
code: Arek'jach'Chodorowski