LUNA music - wydawnictwo muzyczne - fonografia, wydawnictwo, wytwórnia, niezależne wydawnictwo muzyczne płyty CD, płyty kompaktowe, kasety magnetofonowe, DVD, single, teledyski, gatunki muzyczne, rock, pop, klubowa muzyka, hip-hop, piosenka poetycka, piosenka aktorska, jazz, muzyka poważna, bajki, piosenki dla dzieci, elektroniczna muzyka, materiał muzyczny, steczkowska, kazik, staszewski, cave, nick, kurt, weill
Luna.pl
aktualnosci artysci multimedia #sklep tloczenie media zespoly prezent ofirmie kontakt praca
o firmie
Luna Music powstała w 1996 roku. Obecnie jest jednym z największych niezależnych wydawnictw muzycznych w Polsce. Staramy się promować najlepszych artystów. Doceniamy dokonania artystyczne nacechowane szczególną oryginalnością i odwagą twórczą. Wspieramy aktywną działalność koncertową muzyków i poszukiwanie przez nich rozwiązań nieoczywistych. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz gatunków muzycznych: rock, pop, funk, reggae, blues, muzyka klubowa, piosenka poetycka i aktorska, jazz czy muzyka poważna.

Zdajemy sobie sprawę z bogactwa oferty i z olbrzymiej konkurencji na rynku muzycznym. Dlatego wysoko ustawiona poprzeczka – zarówno w wyrazie artystycznym, jak i formie edytorskiej - stanowi o sile i jest atutem naszych wydawnictw. Współpracujemy z gwiazdami największego formatu o ugruntowanej już pozycji, jak również podejmujemy decyzje o wydaniu i lansowaniu płyt artystów stojących u progu kariery.

Ze szczególną uwagą popularyzujemy muzyków wrocławskich. Dążymy do tego, by marka Luny stała się dla Wrocławian oraz lokalnej sceny muzycznej synonimem wydawnictw wysokiej jakości, jak również lojalności i zaangażowania wobec promowania wyjątkowych postaci świata muzyki i ich ambitnych działań artystycznych, jakie mają miejsce we Wrocławiu.

Dużą wagę przywiązujemy do rzetelnych działań z zakresu media relations oraz kampanii promocyjnych płyt, wspomaganych narzędziami ATL i BTL. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najwartościowszy materiał muzyczny pozostanie anonimowy w przypadku zaniedbania kwestii związanych ze strategią komunikacyjną. Dzięki znajomości specyfiki mediów oraz aktywnej i systematycznej współpracy z dziennikarzami kreujemy z sukcesem wizerunek medialny naszych artystów. W centrum naszych działań znajduje się PR produktu, jakim jest płyta. Skuteczność naszych działań potwierdzamy poprzez własny monitoring prasy oraz internetu.

Z myślą o kompleksowej opiece nad muzykami Luna Music wkrótce rozszerzy swoją działalność o dział Managementu Artystycznego. Wiąże się to z organizacją koncertów na terenie całej Polski, zgłaszaniem artystów na festiwale muzyczne oraz ciekawe wydarzenia publiczne o charakterze rozrywkowym i okolicznościowym.Copyright © 2020 Luna Music Wszystkie prawa zastrzeżone
code: Arek'jach'Chodorowski